Tyto kameny jsou součástí přírody, jsou to mistrovská díla přírody, která byla obdivována a oceňována již v dávných dobách. Poté byly pojmenovány a zařazeny do klasifikace podle její vlastnosti.

Tajemná laboratoř přírody v průběhu dlouhých tisíců let vytvářela těmto kamenům unikátní tvary a podoby. Struktura kamenů je tvořena dokonalou architekturou malých krystalů, které jsou zastoupený v nekonečném množství barev a odlesků.

Tyto polodrahokamy, vyjadřují podstatu elegance a krásy, jsou perfektním dokončovacím prvkem každého interiéru od klasického přes modernistický, od romantického až přes moderní…

Dotek zlata, stříbra a široký výběr textury, barev rozšiřuji a zvyšují jejich schopnosti přizpůsobit se každému interiéru nebo designu.

S pomoci polodrahokamů Maer Charme dokážeme vytvořit unikátní, exkluzivní výrobky všech velikostí, včetně povrchů pro kuchyně a koupelny, povrchu pro pracovní plochy jako jsou povrchy stolních desek, podlah, stěn, nábytku, speciální detaily a mnohé další.

Věříme, že naší přednosti je, že všechny naše výrobky se vyrábějí ručně, a umožňují tak našim zákazníkům sledovat celý průběh stavebního procesu. Proto jsme přesvědčeni, že kvalita a design Maer Charme předčí vaše očekávání, a vytvoříte si tak osobní vztah s produktem.

Naše stavební standardy jsou zaměřeny na pečlivou kontrolu surovin, proto Vám nabízíme jen to nejlepší z toho, co je k dispozici na trhu. Některé z nachů standardů zahrnují například: velikost, barvu / lesk, krystalizaci a absenci příměsí