ITALSKÁ HISTORIE

Společnost Novacolor byla založena v roce 1982, v srdci jedné z italských průmyslových oblastí Forli.

V průběhu dlouhých let, díky intuici a tvůrčím schopnostem managementu a pečlivému výběru kvalitních surovin, společnost Novacolor dokázala rozšířit výrobní kapacity, které nabízejí architektům a designerům po celém světě kompletní sortiment určených pro dekoraci interiérů, exteriérů, a pro pokrytí stěn pro moderní a historické budovy.

V roce 2009 se Novacolor stál součástí San-Marco Group – předního italského výrobce barev a laků pro profesionální stavebnictví, který zahrnuje 7 továren (po celém světě) a 6 prodejních značek.
Nové organizační uspořádání pomáhá spojovat know-how a důvěru, což nese užitek pro obě společnosti. Novacolor se stává, díky této kombinaci, světově proslulým výrobcem vysoce kvalitních architektonických pokrytí a interiérových dekorativních barev.

POSLÁNÍ

Společnost Novacolor pracuje s nadšením a používá všechny své zkušenosti na podporu projektů svých zákazníků v oblasti architektury a designu. Nabízí vysoce kvalitní barvy a textury, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

NEJLEPŠÍ PARTNER ARCHITEKTŮ A DESIGNERŮ

Spojení nápadů, intuice a komplexního výzkumu u vývoje nových produktů Novacolor dělají z této společnosti uznávaného partnera pro architektonické a designerské projekty.
Společnost je zastoupena ve více než 50 zemích a je hrdá na svou spolupráci s prestižními mezinárodními partnery.

Výzkum a vývoj ´´Made in Italy´´

Cílené investice do výzkumu a vývoje technologií, inovativní přístup k designu dělají společnost Novacolor jedním z hlavních hráčů ve světě architektonického designu a tvůrcem trendů v oblasti dekorativních barev.

Dekorativní řešení firmy Novacolor:

– použití organických a vysoce kvalitních surovin
-výrobky šetrné k životnímu prostředí
– přeměna povrchu v “umělecké dílo”
– výzkum, vývoj a kreativita
– barvy a textury – to vše vytváří trendy
“Výzkum a vývoj” – jsou skutečným “motorem” společnosti. Tým techniků tvoří vysoce kvalifikovaní inženýři, kteří se specializují na vytváření nových dekorativních efektů a studiem materiálů, což pomáhá vyvářet nové pokrytí, techniky a kreativní textury.

Novacolor a životní prostředí: design a blahobyt

Novacolor velmi svědomitě přistupuje k ochraně životního prostředí. V důsledku toho se společnosti podařilo v posledních letech dosáhnout pozoruhodného pokroku ve snižování “uhlíkových stop” ve svých produktech, a to zejména při jejich výrobě.

Novacolor vyrábí a dodává po celém světě inovativní materiály s velmi nízkým uvolněním těkavých organických látek.

Dekorativní textury společnosti Novacolor vnáší do prostoru jedinečnost a eleganci, a zvyšují tak standardy bydlení v souvislosti s nejnovějšími moderními trendy.

KNOW – HOW

Nejcennější jsou nápady, protože pomáhají navázat přímý kontakt se zákazníkem. Proto je Novacolor společnosti, která se zaměřuje na zákazníky a služby zákazníkům.

Novacolor je dynamicky se rozvíjející společnosti s týmem odborníků, kteří jsou oddané své práci a prokazují své zkušenosti a schopnosti na všech úrovních.

Novacolor nejen prodává a šíří produkty po celém světě. Ale snaží se nabídnout kompletní tréninkový program pro zákazníky pro zajištění řádného používání svých materiálů.