Dekorativní omítky

Inovativní koncept společnosti Novacolor přichází s dekorativními materiály, které lze využít jak pro interiéry, tak exteriéry.
Produktové linie kompozitních omítek Ironic, Animamundi a Ruston umožňují dekorovat fasády moderních nízkopodlažních domů a navázat tak na řešení, které dříve bylo možné jen v interiérech.

Existují různé druhy a typy dekorativních materiálů. Společnost Novacolor, jako velký producent širokého sortimentu dekorativních a dokončovacích materiálů, si nemohla nevšimnout důležitosti splnění designového nápadu a nalezení řešení – pomocí dekorativních omítek.

Pojem „dekorativní omítka“ může být chápána různorodě:

• Dekorativní omítka – je silnovrstvý dekorativní materiál, který má určitou tloušťku a určitý efekt ve zhotoveném provedení.
• Dekorativní omítka – je dekorativně – dokončovací materiál, který má koncepci hustého materiálu, který při nanesení vytvoří určitou tloušťku, a nakonec určitý dekorativní efekt.
Ve skutečnosti dekorativní omítky a barvy představuji široký výběr variací pro dokončovací a dekorativní práce v interiérech a exteriérech.
Díky těmto materiálům bude vytvořena útulná atmosféra jak v interiéru, tak i v realizaci nápadu architektů a designerů.
Doporučujeme se seznámit s celým sortimentem dekorativních omítek od společnosti Novacolor, která Vám udělá radost krásnými a originálními dekorativními efekty, a přidají vašemu domovu pohodlí a útulnost.